To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  bilet standard

dostępnych: 3

już niedostępne 72,00 zł -

Od 2016 r. oficjalnie wkład własny przy kredytach hipotecznych rośnie do 15%. Niezależnie od tego, czy część banków zostanie przy 10% czy też podwyższy wkład własny do 15%, to dla wielu osób wkład własny nadal będzie stanowił poważną blokadę w rozpoczęciu inwestowania w nieruchomości. Mamy na to skuteczne rozwiązania.

Jeśli masz gotówkę na wkład własny, to warto abyś się dowiedział, czy warto ją zamrażać w formie wkładu własnego, czy lepiej, żeby na Ciebie ciężej pracowała.


Na tym spotkaniu dowiesz się:

  • jak zaplanować swoją zdolność kredytową pod kredyt hipoteczny w 2016 r. 
  • jak banki liczą wkład własny względem wartości nieruchomości i jakie są możliwości "ominięcia" wyłożenia wkładu własnego z własnej kieszeni
  • jak zaplanować inwestycje w nieruchomości na 2016 r.
  • jak na zyski z inwestycji może wpłynąć wprowadzenie podatku bankowego i czy należy się go obawiać

Agenda spotkania:

18:00 - rejestracja, poczęstunek i networking

18:30 - Ronald Szczepankiewicz: "Budowanie zdolności kredytowej" 

19:30 - przerwa na kawę 

19:45 Ronald Szczepankiewicz: "Sposoby na wkład własny w 2016 r."

20:45 - Wojciech Gil: "Co zmieni się w inwestowaniu w 2016 r. | Czy bać się podatku bankowego?"O prelegentach:

Ronald Szczepankiewicz - współwłaściciel spółek RM KREDYTY Niezależne Doradztwo Kredytowe oraz oraz ANL Najem, aktywny inwestor, autor książki "Tajna broń kredytobiorcy".

Specjalista ds. kredytów hipotecznych, mówca i pisarz. Absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki oraz licznych szkoleń z zakresu nieruchomości, finansów oraz kredytów organizowanych m.in. przez Piotra Hryniewicza. Na co dzień pomaga polskim i zagranicznym firmom oraz klientom indywidualnym jako ich doradca kredytowy. Odbył ponad 3 tys. osobistych spotkań z klientami.

Autor pierwszej na polskim rynku innowacyjnej książki dotyczącej kredytów hipotecznych pt. "Tajna Broń Kredytobiorcy". Dzięki połączeniu tematyki nieruchomości oraz kredytów hipotecznych książka okazała się bestsellerem wśród kredytobiorców oraz doradców kredytowych.

Prywatnie zwolennik wolności finansowej, dzięki inwestowaniu w wynajem mieszkań. Od lat aktywnie oraz pasywnie inwestuje w nieruchomości, co zagwarantowało mu niezależność finansową.


Wojciech Gil -prezes zarządu Home Share sp. z o.o., firmy zajmującej się podnajmem nieruchomości, zarządzaniem najmem oraz doradztwem na rynku nieruchomości. Z wykształcenia jest prawnikiem specjalizującym się w prawie podatkowym. Obecnie zawodowo zajmuje się doradztwem w zakresie optymalizacji podatkowej przedsiębiorców.

Prywatnie jest aktywnym inwestorem na rynku nieruchomości, inwestuje w mieszkania na wynajem przeznaczone dla studentów.
Miejsce i czas

Warszawa

ul. Górnośląska 4A 

biuro Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy Fundacji Fundusz Współpracy

20 stycznia 2016 r.

18:30 (środa)


Partnerzy wydarzenia:

*Dokładne miejsce zostanie podane wkrótce po ustaleniu liczby uczestników (na pewno będzie to centrum Warszawy). Aby więc nie zabrakło miejsc i abyśmy wiedzieli jak dużą salę zarezerwować zapisz się już teraz.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie szkolenia nieruchomości wydarzenia Warszawa Ronald Szczepankiewicz Wojciech Gil